marime text:

ASTA e ordinea CORECTA! Vezi TOP 20 pe 2010 facut de fanii din Romania!

Dupa ce l-au desemnat pe Undertaker ca fiind cel mai bun wrestler din istorie, fanii din Romania au facut si topul celor mai buni wrestleri din lume in acest an! Culmea, desi este cel mai popular, John Cena nu e pe primul loc! Vezi topul

	<span style="color: rgb(255, 0, 0);">ASTA</span> e ordinea <span style="color: rgb(255, 0, 0);">CORECTA</span>! Vezi <span style="color: rgb(255, 0, 0);">TOP 20</span> pe 2010 facut de fanii din Romania!

Iata cum arata topul facut de fanii care au votat pe site-ul www.wrestlingfan.ro in data de 28 Decembrie pana la ora 17:

20. Kofi Kingston - 69 de puncte
19. Sting - 75 de puncte
18. Chris Jericho - 105 de puncte
17. Big Show - 129 de puncte
16. Batista - 132 de puncte
15. Wade Barrett - 168 de puncte
14. AJ Styles - 267 de puncte
13. Daniel Bryan - 348 de puncte
12. John Morrison - 504 de puncte
11. Kane - 726 de puncte
10. Sheamus - 789 de puncte
9. Jeff Hardy - 831 de puncte
8. Triple H - 915 de puncte
7. Rey Mysterio - 984  de puncte
6. The Miz - 1.026 de puncte
5. Edge - 1.044 de puncte
4. Undertaker - 1.149  de puncte
3. Shawn Michaels - 1.305 de puncte
2. John Cena - 1.893 de puncte
1. Randy Orton - 2.067 de puncte

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.wfan.ro

Adauga comentariu

razvan99 (2012-02-21 14:04:46)
BA CE CAUTA TRIPLE H PE LOCUL 8 SI MIZ PE 6 .EU CRED CA TOPUL ADEVARAT ESTE ASA.1 THE UNDERTAKER 2 JOHN CENA 3 SHAWN MICHAIELS 4TRIPLE H 5EDGE 6REY MISTERYO 7RANDY ORTON 8JEFF HARDY 9CHRIS JERICHO 10KANE 11SHEAMUS 12BIG SHOW 13DANYEL BRYAN 14JOHN MORRISON 15BATISTA 16KOFI KINGSTON 17STING 18ALBERTO DEL RIO 19MARK HENRY 20AJ STYLES raspunde »
ANONIM (2011-06-15 20:07:56)
Unde e STONE COLD STEVE AUSTIN????????????? raspunde »
WWE (23 iunie 2011)
Boule anonim stone colda luptat in 2010.TU GANDESTI!?!?!!?!?!?!?! Topul a fost pentru anul 2010 chiorilor daca sunteti STELISTI BOI SI RETARDATI SI DINAMOVISTI HANDICAPATI.HAI RAPID.LET'S GO CENA.
raspunde »
LOL CE TOP *****:)) (2011-06-12 12:06:13)
ce drq ii cu topu asta undei stone bret hart randy sandvage ric flair ce cauta miz si *** wade barret acolo doamne cum sa fie miz in top inaintea lui rey misterio:)) cine o facut topu sa se mai uite la wrestling:)) raspunde »
LoL (24 iunie 2011)
ba fraiere stone cold o luptat in 2010? bret hard i cv camion de ar trebui sa fie in topul din 2010 randy savage i mort si no luptat in 2010 ric flair nici atat so retras si miz o luptat in 2010 :)) lol ce retard
raspunde »
rKo Fan -SC- Member StreamCentral.net (2011-04-20 11:35:09)
In nici un caz nu e ordinea corecta... Sting (campionul mondial din TNA) , pe 19? Chris Jericho pe 18? Undertaker care ''invie'' in mod miraculos numai la Wrestlemania si tot anu freaca menta pe 4? numai greseli in topul asta ... raspunde »
alex (2011-04-17 23:17:32)
randy orton e aproape cel mai naspa de pe list raspunde »
ESMIN (31 mai 2014)
ce ma ?randy orton a fost unul dintre cei mai tari wrestlari din tot wrestlingul!se stie! cena a fost invins de orton !
raspunde »
MadalinaRKO :X (17 2011)
S/U/G/E/O
raspunde »
HahAhA (2011-04-07 15:18:38)
am o intrebare W.TF? Unde is :The Rock , "Stone Cold" Steve Austin ,The Bret "Hitman" Hard, Jerry "The King" Lowler si unii "Hall Of Famer". The Miz ? =))))))) cn l`a votat pe ala ???? Wade Berret ?=))) mai cv ca Miz astia care ati votat pe miz si berret si alti "NIMENI" vreau sa va spun un lucru:NU VA MAI UITATI LA WRESTLING CA O FACETI DEGEABA.NU PRICEPETI NIK" PUNCT. raspunde »
MadalinaRKO :X (17 2011)
Hahaha ce prost esti asta e topul din 2010...cred ca tu ai avut viziuni cu Stone Cold sau cu astea din Hall of Famer...dar nah cred ca tu nu pricepi nimik din wrestling ;)
raspunde »
Sa va F.u.t In Gura pe toti (2011-03-31 11:42:57)
cum sa fie miz in top da sa nu fie the rock, bret hart ,stone cold,hulk Hogan,Ric flair, raspunde »
rKo fan (20 aprilie 2011)
Asta e topul wrestlerilor din 2010 aia care zici tu nu sunt activi , s-au retras si nici nu cred ca i-ai apucat
raspunde »
robert123 (2011-03-27 08:38:40)
toti prosti cu orton si cena ba voi stiti daka nu erau legendele akum sunt hall of famer au mai ramas doi proscrisi cei ma buni care au mai ramas sunt triple h si undertaker va ramane unu singur la wrestlemania asa k taceti dreaq cu cena si orton voi ati auzit de austin the rok bret hard undertaker triple h jeff hardy si alti hall of famer nu kred ma **** pe cena si orton va uitati si voi de 1 luna de zile la wresling si va dati mari cu cena so orton ma **** pe ei raspunde »
HalloWeNN (2011-03-24 21:53:34)
totusi cum a luat "The Miz" 1026 de puncte? ca parca el are doar doi fani Michael Cole si Alex Riley...care ma lamureste si pe mine? sau au votat de mai multe ori? dar nu cred:) (scuzati daca am scris un nume gresit:)) raspunde »
KCATA (2011-03-05 21:21:00)
undertaker nu este supraapreciat asta e valoarea lui sau poate si mai mare char daca nu a castigat asa multe titluri ca si HHH ESTE un wrestler foarte bun raspunde »